شرایط نگهداری سرخس بوستون - Boston Fern
شرایط نگهداری سرخس بوستون
خرداد ۱۱, ۱۴۰۰
شرایط نگهداری بنفشه آفریقایی - African Violet
شرایط نگهداری بنفشه آفریقایی
خرداد ۱۱, ۱۴۰۰

شرایط نگهداری نخل خرما

شرایط نگهداری نخل خرما - Date Palm

خل خرما جزیره قناری اولین انتخاب نخل برای نمایش تولیدکنندگان داخل خانه نیست.

شرایط نگهداری نخل خرما – Date Palm

شرایط نگهداری نخل خرما - Date Palm

نخل خرما جزیره قناری اولین انتخاب نخل برای نمایش تولیدکنندگان داخل خانه نیست.اگرچه مراقبت و پرورش آنها به اندازه بسیاری دیگر آسان است.

در مناطق گرمسیری و نیمه گرمسیری می توان آنها را به صورت ایستاده (بلند تا 20 متر) و گسترده در بسیاری از مکان ها.از جمله پارک ها.خارج از ساختمان های شرکت بزرگ و در باغ های جلویی مشاهده کرد.

حقایق

مبدا: جزایر قناری.
نام ها: نخل خرما جزیره قناری (رایج). ققنوس Canariensis (گیاه شناسی / علمی).
حداکثر رشد (تقریبا): ارتفاع 6 فوت در داخل خانه.
برای حیوانات خانگی سمی است: برای سگها ، گربه ها سمی نیست.

نخل خرما قناری یک گیاه زینتی محبوب است که در فضای باز در مناطق گرمسیری.نیمه گرمسیری و در برخی مناطق گرم و معتدل رشد می کند. در حالی که در زیستگاه بومی مدیترانه تا 20 متر رشد می کند.انواع داخلی را می توان در ارتفاع قابل کنترل تری.از 6 فوت قد نگه داشت.

این نخل نوع پر کم رشد به بهترین وجهی برای پرورش در گلخانه یا هنرستان مناسب است و می تواند با افزایش دما در مناطق معتدل.در پاسیو به بیرون از خانه منتقل شود.

بعد از بلوغ.گیاه به فضای وسیع و گسترده ای به جای ارتفاع نیاز خواهد داشت.

شاخ و برگ:

برگچه ها روی این کف دست بسیار صاف و باریک هستند در مقایسه با انواع دیگر پرها ، مانند کنتیا و سالن.برگهای بزرگ از یک تاج به سمت بالا رشد می کنند (طول آنها بیش از یک متر رشد می کند) و کمی خم می شوند.

اگرچه کاملا سفت هستند. به محض اینکه تاج های پایین از تاج می میرند ، بیشتر شبیه صندوق عقب می شوند.سهولت رشد: Phoenix canariensis یک لذت واقعی برای رشد است و به راحتی “حتی برای مبتدی” مراقبت می کند.

در صورت تأمین نور کافی ، زهکشی خوبی دارد و فضای کافی در یک اتاق دارند.اینها سالها زندگی می کنند و به آرامی رشد می کنند.

بنابراین شما ممکن است بخواهید گیاهی را انتخاب کنید که حداقل دارای قد 3 تا 4 فوت باشد تا بتوانید آن را با شکوه کامل به نمایش بگذارید.

شرایط نگهداری نخل خرما – Date Palm

دما:

با خوشحالی دما را از 20-100 درجه فارنهایت (-6-37 درجه سانتیگراد) تحمل میکند و می توانید در کوتاه مدت در خارج از این منطقه دما زنده بماند.

نور:

نخل خرما قناری را عاشق نور خورشید است. بهترین کار این است که ترکیبی از نور خورشید و سایه را برای شما فراهم کند ، که باعث می شود پنجره رو به شرق یا غرب نقطه خوبی برای قرار دادن گیاه شما باشد.

آبیاری:

از آبیاری زیاد خودداری کنید و اجازه ندهید خاک زهکشی خوبی داشته باشد. من اجازه می دهم خاک در قسمت بالای آن کمی خشک شود و سپس آبیاری شود.

خاک:

از مخلوط گلدان پایه پیت با زهکشی مناسب بهتر استفاده می شود. دو قسمت ذغال سنگ نارس و یک پرلیت یا ماسه خوب کار می کند. پوست خوب کاج در ترکیب نیز به خوبی کار می کند.

کود: از پک کود کامل فروشگاه اینترنتی سبز نهاد میتوانید استفاده نمائید.

گلدان مجدد:

فقط لازم است که این کف دست را دوباره گلدان کنید. هر 2 سال می توانید با برداشتن چند اینچ بالا و جایگزینی آن ، خاک را کاملاً لباس بپوشانید ، سپس هر 4 سال یک بار خاک را کاملاً تجدید کرده و اندازه و سلامت سیستم ریشه را بررسی کنید. ریشه ها ممکن است نیاز به هرس داشته باشند.

رطوبت:

متوسط ​​رطوبت اتاق خوب است و در تابستان برگهای مه دارد.

تکثیر:

از دانه تکثیر شود. دمای تقریباً 80 درجه فارنهایت (27 درجه سانتیگراد) مورد نیاز است – این امر تولید متوسط ​​را برای تولیدکننده دشوار می کند.

سایت رسمی والاگرو ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
error: Content is protected !!